KONST / Litografier / Färglitografi 11709107
nr 1170 9107
Camilla Pyk
(f. 1966), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 15/260. 38x38
Camilla Pyk, svensk målare och grafiker född 1966 i Stockholm.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 19 mars 2018
kl 21:01:46
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
800 kr
1.200 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
19 mar